31 Березня 2020 - admin

Держгеокадастр вносить зміни щодо підвищення кваліфікації

Держгеокадастр не вважатиме відсутність свідоцтва про підвищення кваліфікації грубим порушенням норм чинного законодавства.

 

На виконання вимог статті 66 Закону України «Про землеустрій» та статті 5-1 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» сертифіковані інженери-землевпорядники та інженери-геодезисти зобов’язані не рідше одного разу на чотири роки підвищувати кваліфікацію за програмою підвищення кваліфікації, яка здійснюється на базі факультетів землевпорядного та геодезичного профілю у вищих навчальних закладах.

 

11 березня 2020 року з огляду на погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти, зокрема, і у вищих навчальних закладах.

 

❗️У такий спосіб, до відновлення проведення курсів підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів, Держгеокадастр не вважатиме відсутність вчасно отриманого свідоцтва про підвищення кваліфікації грубим порушенням норм чинного законодавства.

 

Джерело: Facebook – сторінка Держгеокадастру

  • Facebook
  • Через сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Запрошення до участі в міжнародній науково-практичній конференції «ФОРМУВАННЯ СТАЛОГО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ   ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ   19-20 листопада 2020...
Детальніше

(Рус) В Украине приняли закон о создании национальной инфраструктуры геопространственных данных

Вибачте цей текст доступний тільки в...
Детальніше

ВЕРХОВНА РАДА ВІДКРИЛА РИНОК ЗЕМЛІ

Верховна Рада ухвалила закон про обіг земель сільськогосподарського призначення.   За це рішення...
Детальніше

Зворотній зв'язок