7 Червня 2021 - admin

ЗВЕРНЕННЯ Президії Національної академії аграрних наук України до вчених, працівників наукових установ і державних підприємств Академії та громадськості

 

Після обрання на посаду президента НААН Гадзала Я.М. у 2014 році ним було ініційовано низку заходів та понад сто звернень до правоохоронних органів з метою захисту земель та майна НААН, які на той час вже захопили бізнесові структури. Таким чином були повернуті Академії: будівля НААН у місті Києві по вулиці Михайла ОмеляновичаПавленка, 9 та 26 дослідних господарств з обсягом землекористування понад 111 тисяч гектарів.

 

Президія НААН, продовжує ефективно працювати, а її члени не втратили віру в справедливість, в правильність дій президента Академії і 19 травня 2021 року одноголосно схвалили «Звернення Президії Національної академії аграрних наук України до Президента України про захист честі та гідності науковців», зі змістом якого Ви можете ознайомитись на сайті НААН. Шановні вчені, працівники наукових установ і державних підприємств Академії! Ми просимо Вас зберігати спокій, сумлінно, як це було і раніше, працювати на розвиток аграрної науки, вітчизняного агропромислового комплексу та розбудову нашої рідної України! Щиро віримо, що правда переможе, Президент України захистить Національну академію аграрних наук України і буде сприяти її розвитку!

 

Слава Україні!

 

Звернення ухвалено одноголосно на засіданні Президії НААН 28 травня 2021 року (протокол No 8).

 

ПОСИЛАННЯ : Звернення Президії (у форматі PDF)

  • Facebook
  • Через сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Всеукраїнський круглий стіл з нагоди 60-річчя Інституту землеустрою “Розвиток землевпорядної науки в Україні: історія, сучасність, перспективи”

Місце проведення: м. Київ, вул. Михайла Омельяновича-Павленка, 9 Онлайн-платформа CISCO Webex Дата проведення:22...
Детальніше

Інститут землекористування НААН України прийняв участь у круглому столі

19 квітня 2021 року у форматі відео-конференції на патформі zoom Інститут землекористування НААН України ...
Детальніше

Результати проведення І Міжнародної науково-практичної конференціі “Формування сталого землекористування: проблеми та перспективи”

19-20 листопада 2020 року в Інституті землекористування НААН України відбулася І Міжнародна науково-практична...
Детальніше

Зворотній зв'язок