16 Лютого 2025 - admin

Учаcть Інституту землекористування НААН у інформаційному заході «Окремі аспекти участі у Програмі “Горизонт Європа”»

13 лютого 2025 року наукові співробітники Інституту землекористування НААН взяли участь в інформаційному заході «Окремі аспекти участі у Програмі “Горизонт Європа”», організованому Офісом “Горизонт Європа” в Україні Національного фонду досліджень України. Від Інституту землекористування НААН на заході були присутні Сакаль О.В., Харитоненко Р.А., Штогрин Г.С., Дорош А.Й., Деркульський Р.Ю.
 
Основна мета заходу полягала в ознайомленні українських науковців, дослідників, представників бізнесу та організацій із можливостями Програми “Горизонт Європа”, яка є ключовою ініціативою Європейського Союзу у сфері досліджень та інновацій.
 
Учасники мали змогу дізнатися про ключові аспекти Програми “Горизонт Європа”, а також про діяльність Офісу “Горизонт Європа” в Україні та можливості підтримки українських заявників. Спікери заходу детально розповіли про юридичні аспекти участі у програмі, практики відкритої науки, основи розробки проєктної заявки, фінансові механізми та можливості фінансування для різних категорій учасників.
 
Більш детальна інформація про проведений інформаційний захід доступна на офіційному сайті Офісу “Горизонт Європа” в Україні за посиланням:
 

  • Facebook
  • Через сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок