28 Квітня 2021 - Дорош Й.М.

Методичний посібник: “Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України”

 

Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України: метод. посіб. / За ред. Й.М. Дорош, О.С. Дорош, Ш.І. Ібатуллін, А.В. Тарнопольський, О.І. Шкуратов, Б.О. Аврамчук, Р.А. Харитоненко. – К.: ФОП Ямчинський О.В., 2020. – 133 с.

 

ISBN 978-617-7986-65-1

 

В методичному посібнику проаналізовано питання нормативно-правового забезпечення інвентаризації земель та відповідність існуючої інформації про землі (земельні ділянки) наукових установ, підприємств та організацій НААН вимогам чинного законодавства. Описано основні проблеми, які виникають за відсутності методики проведення та галузевого стандарту інвентаризації земель для землекористувань, що мають специфічні особливості у використанні на прикладі наукових установ, підприємств та організацій НААН. Висвітлено стандартизацію та нормування робіт із землеустрою. Наведено основні положення галузевого стандарту, а також його структуру, зміст та склад при проведенні інвентаризації земель наукових установ, підприємств та організацій НААН. Представлено аналіз сучасного стану використання земель наукових установ, підприємств та організацій НААН як передумова інвентаризації земель Запропоновано методичні рекомендації щодо проведення інвентаризації земель (земельних ділянок) наукових установ, підприємств та організацій НААН.

 

Методичний посібник розрахований для вчених, аспірантів, сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів, працівників наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України, працівників сфери державного управління земельними ресурсами, органів місцевого самоврядування.

 

  • Facebook
  • Через сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записи за темою

Монографія: “Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням рельєфу”

  Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням   рельєфу: монографія /...
Детальніше

Методичний посібник: “Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо організації території та інвентаризації земель установ і підприємств НААН)”

  Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо...
Детальніше

Монографія: “Наукові засади оцінки сільськогосподарських земель”

  Наукові засади оцінки сільськогосподарських земель: монографія / Аврамчук Б.О. – Київ. – Видавничий...
Детальніше

Зворотній зв'язок