28 Квітня 2021 - Аврамчук Б.О.

Монографія: “Наукові засади оцінки сільськогосподарських земель”

 

Наукові засади оцінки сільськогосподарських земель: монографія / Аврамчук Б.О. – Київ. – Видавничий дім «Вініченко», 2020. – 210 с.

 

ISBN 978-966-2622-41-6

 

У монографії обґрунтовано теоретико-методологічні засади і практичні рекомендації щодо визначення диференціального рентного доходу, розрахунку ставки капіталізації та сучасної методики проведення оцінки земель сільськогосподарського призначення.

 

Запропоновано концептуальні засади моделі розрахунку оцінки земель сільськогосподарського призначення та оцінки впливу факторів природних характеристик землі й виробничих витрат на результати сільськогосподарського виробництва, удосконалено підходи до визначення граничного продукту землі як фактору сільськогосподарського виробництва, методику визначення диференціальної земельної ренти та обґрунтування ставки капіталізації у сучасному сільськогосподарському виробництві. Набули подальшого розвитку методичні підходи до проведення оцінки земель сільськогосподарського призначення.

 

Для фахівців землевпорядної служби, працівників агропромислового комплексу, аспірантів, співшукачів та працівників суміжних галузей науки і виробництва.

 

  • Facebook
  • Через сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записи за темою

Монографія: “Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням рельєфу”

  Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням   рельєфу: монографія /...
Детальніше

Методичний посібник: “Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України”

  Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних...
Детальніше

Методичний посібник: “Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо організації території та інвентаризації земель установ і підприємств НААН)”

  Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо...
Детальніше

Зворотній зв'язок