28 Квітня 2021 - Дорош Й.М.

Методичний посібник: “Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо організації території та інвентаризації земель установ і підприємств НААН)”

 

Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо організації території та інвентаризації земель установ і підприємств НААН): метод. посіб. / За ред. Й.М. Дорош, Ш.І. Ібатуллін, А.В. Тарнопольський, О.І. Шкуратов, Б.О. Аврамчук, Р.А. Харитоненко. – К.: ФОП Ямчинський О.В., 2020. – 100 с.

 

ISBN 978-617-7986-66-8

 

В методичному посібнику розглянуто теоретичні основи стандартизації та нормування, проаналізовано питання стандартизації та нормування у землеустрої.

 

Висвітлено основні види документації із землеустрою, що пов’язані із організацією території. Представлено та обґрунтовано галузевий стандарт проекту землеустрою щодо організації території державних наукових установ та підприємств НААН України. Наведено основні положення галузевого стандарту, а також його структуру, зміст та склад при проведенні інвентаризації земель установ та підприємств НААН України. Представлено проект галузевого стандарту проекту землеустрою щодо організації території державних наукових установ та підприємств НААН України.

 

  • Facebook
  • Через сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записи за темою

Монографія: “Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням рельєфу”

  Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням   рельєфу: монографія /...
Детальніше

Методичний посібник: “Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України”

  Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних...
Детальніше

Монографія: “Наукові засади оцінки сільськогосподарських земель”

  Наукові засади оцінки сільськогосподарських земель: монографія / Аврамчук Б.О. – Київ. – Видавничий...
Детальніше

Зворотній зв'язок