28 Квітня 2021 - Малашевський М.А.

Монографія: “Теоретичні та практиктичні засади просторового впорядкування земель”

 

Теоретичні та практиктичні засади просторового впорядкування земель: монографія / М.А. Малашевський.– Київ: «Компринт», 2020. – 250 с.

 

ISBN 978-617-8007-03-4

 

У монографії висвітлено концептуальні засади і надано практичні рекомендації щодо реорганізації та просторового впорядкування земель. Систематизовано проблеми і завдання землеустрою на різних ієрархічних рівнях, обґрунтовано технічні рішенння просторового впорядкування земель. Розроблено методологію рівноцінного обміну земель, математичну модель впорядкування наднормативних територій як складової оптимізації використання земель, концепцію диференційної плати за землю об’єктів нерухомості з урахуванням їх розміщення, запропоновано модель розрахунку інвестиційної привабливості земельної ділянки комерційного використання. За результатами досліджень вдосконалено економічні механізми просторового впорядкування земель. Надані рекомендації стосовно вдосконалення законодавства щодо впорядкування і оподаткування земель.

 

Розроблені методики, технічні рішення та законодавці ініціативи дозволяють впорядковувати землі в розрізі програм моніторингу та охорони земель.

 

Для фахівців землевпорядного профілю, викладачів, здобувачів вищої освіти за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій, працівників сфери державного управління земельними ресурсами та органів місцевого самоврядування.

 

  • Facebook
  • Через сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записи за темою

Монографія: “Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням рельєфу”

  Методологія визначення площ фізичної поверхні місцевості з урахуванням   рельєфу: монографія /...
Детальніше

Методичний посібник: “Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України”

  Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних...
Детальніше

Методичний посібник: “Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо організації території та інвентаризації земель установ і підприємств НААН)”

  Стандартизація та нормування у землеустрої (на прикладі розроблення галузевих стандартів щодо...
Детальніше

Зворотній зв'язок